Autoratusz

O firmie Autoratusz

Autoratusz

Firma istnieje na rynku od roku 2002, a tworzy ją zespół ludzi związanych z motoryzacją od wielu lat. Nasz zespół to profesjonaliści posiadający duże doświadczenie w branży, ale przede wszystkim ludzie z pasją.

Posiadamy dwa miejsca sprzedażowe, które gwarantują ponad 250 samochodów w ofercie.

Zapraszamy Państwa do wstawienia samochodu do jednego z naszych komisów samochodowych zlokalizowanego w Warszawie przy ul. Modlińskiej 203

W ten sposób zwiększają Państwo prawdopodobieństwo sprzedaży swojego samochodu poprzez:

  • umożliwienie klientom którzy wchodzą do komisu z tzw. "ulicy" lub przyjeżdżają do komisu w celu obejrzenia innego samochodu obejrzenia Państwa pojazdu,
  • profesjonalną obsługę sprzedażową naszych handlowców,
  • ogłoszenie Państwa samochodu jednocześnie na kilkunastu portalach motoryzacyjnych
  • potencjalny Klient na Państwa samochód otrzymuje możliwość sfinansowania zakupu przez uzyskania kredytu lub leasingu na preferencyjnych warunkach w procedurze uproszczonej,
  • każdy samochód sprzedawany przez nas jest cały czas czysty i pielęgnowany,
  • posiadamy stałych odbiorców z krajów WNP,
  • pracujemy 6 dni w tygodniu od poniedziałku do soboty

Nasza usługa komisowa jest dla Państwa całkowicie bezpłatna ponieważ wspólnie ustalamy cenę za Państwa samochód i w tym momencie my ustalamy z Państwem kwotę naszej prowizji która jest doliczona do Państwa kwoty sprzedaży. W ten sposób uzyskuję Państwo swoją cenę a Państwa interesy jak i nasze są zabezpieczone umową cywilno-prawną przygotowaną przez jedną z najlepszych kancelarii adwokackich w Polsce.

Nasza średnia miesięczna odsprzedaż samochodów za rok poprzedni rok wyniosła 25 sam./miesiąc co świadczy o naszej skuteczności, rzetelności jak również profesjonalizmie, co potwierdzają nasi klienci którzy do nas wracają jak również polecają nas swoim rodzinom i znajomym.

Dane firmy

AUTO RATUSZ
ul. Modlińska 203, 03-122 Warszawa
+48 530-801-800
+48 531-801-800
+48 730-801-800
+48 731-801-800

Napisz, zadzwoń lub przyjedź

Usługi

Samochody z gwarancją
Nawet najbardziej nowoczesne samochody nie są niezawodne, choć ich producenci stosują coraz bardziej zaawansowane technologie i materiały. Oferujemy Państwu możliwość zakupu samochodu używanego z gwarancją.
Skup i zamiana samochodów
Auto Ratusz Sp. z o.o. to miejsce w którym kupując nowy samochód lub używany możesz zostawić w rozliczeniu swój samochód.
Kredyt / leasing
Auto Ratusz Sp. z o.o. to nie tylko sprzedaż, zamiana i dokup samochód różnych marek i modeli ale również u nas nasi Klienci mogą załatwić wszelkie formalności z finansowaniem pojazdu.
Usługi brokerskie
Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku oraz wysokim cenom samochodów, postanowiliśmy przedstawić Państwu naszą ofertę dotycząca możliwości zakupu całkowicie nowego samochodu prosto z linii produkcyjnej w cenie nawet do 30% niższej niż cena takiego samego samochodu.

Nasze lokalizacje