Autoratusz

Usługi Autoratusz

Nawet najbardziej nowoczesne samochody nie są niezawodne, choć ich producenci stosują coraz bardziej zaawansowane technologie i materiały. Oferujemy Państwu możliwość zakupu samochodu używanego z gwarancją.
Oferujemy Państwu pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych. Pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych oferowane są w naszej firmie dla większości marek samochodów.
Auto Ratusz Sp. z o.o. to miejsce w którym kupując nowy samochód lub używany możesz zostawić w rozliczeniu swój samochód, nawet jeśli na nim ciąży kredyt samochodowy.
Auto Ratusz Sp. z o.o. to nie tylko sprzedaż, zamiana i dokup samochód różnych marek i modeli ale również u nas nasi Klienci mogą załatwić wszelkie formalności z finansowaniem pojazdu.
Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku oraz wysokim cenom samochodów, postanowiliśmy przedstawić Państwu naszą ofertę dotycząca możliwości zakupu całkowicie nowego samochodu prosto z linii produkcyjnej w cenie nawet do 30% niższej niż cena takiego samego samochodu, w takiej samej konfiguracji, względem tradycyjnego dealera stacjonarnego.

Nasze lokalizacje