Autoratusz

Usługi Autoratusz

Samochody z gwarancją

Gwarancje na samochody używane

Nawet najbardziej nowoczesne samochody nie są niezawodne, choć ich producenci stosują coraz bardziej zaawansowane technologie i materiały. To powoduje, że ceny części zamiennych są coraz wyższe, a tym samym koszty napraw samochodów rosną, będąc dotkliwie odczuwalne przez użytkowników. Kupując samochód używany trudno ocenić jego stan techniczny, stąd niepewność i ryzyko związane z jego prawidłowym i bezawaryjnym funkcjonowaniem w okresie eksploatacji. O ile awaria oświetlenia to małe wydatki o tyle awaria silnika lub skrzyni biegów z reguły wiąże się ze znacznymi kosztami.

Aby chronić użytkowników w sytuacji wystąpienia awarii mechanicznej pojazdu, która ze względu na wiek samochodu nie może już być usunięta w ramach gwarancji producenta, oferujemy Państwu możliwość zakupu samochodu używanego z gwarancją.

Właśnie w przypadku awarii pojazdu pokrywane są koszty jego naprawy, obejmujące zarówno koszt części zamiennych jak też robocizny. Dzięki przygotowanemu przez nas gwarancji, mogą Państwo poczuć się tak samo jak posiadacz samochodu objętego gwarancją producenta.

Dodatkowo każdy użytkownik pojazdu objętego naszą a, otrzymuje pomoc assistance, gwarantującą bezpłatną naprawę na miejscu zdarzenia lub holowanie pojazdu do warsztatu naprawczego realizowaną przez światowego lidera usług assistance - Mondial Assistance.

W ramach Gwarancji dostępne są aż cztery WARIANTY: obejmujący kluczowe podzespoły samochodu oraz możemy udzielić gwarancji w zakresie PREMIUM – rozszerzonym na wszystkie elementy pojazdy z wyłączeniem części eksploatacyjnych, ulegającym normalnemu zużyciu.

W ramach GWARANCJI istnieje możliwość objęcia gwarancją wszystkich mechanicznych i elektrycznych elementów oraz zespołów pojazdu wchodzących w skład oryginalnego wyposażenia fabrycznego do 12 miesięcy, 24 miesięcy a w niektórych przypadkach do 36 miesięcy.

Nasze lokalizacje