Autoratusz

Usługi Autoratusz

Skup i zamiana samochodów

AUTO RATUSZ to miejsce w którym kupując nowy samochód lub używany możesz zostawić w rozliczeniu swój samochód.

Nasi specjaliści mają do tego merytoryczne przygotowanie i ponad 10-letnie doświadczenie w ocenianiu wartości pojazdów używanych. Dlatego cena, którą zaproponujemy, będzie odzwierciedlała realną wartość Twojego samochodu. Przyjmiemy w rozliczeniu prawie każdy samochód, bez względu na wiek. Jeśli jesteś posiadaczem dość starego samochodu i w Twojej ocenie nie nadaje się on do pozostawienia w rozliczeniu, mimo to skontaktuj się z nami.
AUTO RATUSZ to miejsce w którym również możesz sprzedać swój samochód za gotówkę.
Czy istnieje sposób aby bez przeszkód sprzedać swój samochód? Czy są takie firmy, które zajmują się skupem aut używanych? Czy trzeba wydawać pieniądze na dziesiątki ogłoszeń sponsorowanych w sieci Internet oraz gazetach ogłoszeniowych by znaleźć klienta na własne auto?

Zajmujemy się również, kupnem samochodów używanych, wszystkich marek, modeli oraz roczników. Oferujemy w zamian za auto szybkie oraz pewne pieniądze wypłacane gotówką lub przelewem na nr rachunku bankowego wskazanego przez sprzedającego samochód.

Oferowana przez nas forma skupu aut używanych w tym min.: busów, osobowych, terenowych a także vanów jest bardzo dobrą propozycją dla dużego grona osób mających problem ze znalezieniem klienta na swój samochód, lub dla osób potrzebujących zastrzyku gotówki w dosyć krótkim czasie. Pilny wyjazd za granicę, zmiana samochodu lub potrzebny przypływ gotówki jest najczęstszym powodem warunkującym szybką sprzedaż pojazdu.

Podczas wyceny brany jest pod uwagę: stan techniczny pojazdu, rok produkcji oraz wygląd zewnętrzny jak również aktualny przebieg pojazdu.
Wszystkie formalności związane ze sprzedażą pojazdu załatwiamy na miejscu i od "ręki".

Nasze lokalizacje